Görüşler | Bilişim Canavarı

Görüşler

Sayenizde kendimi şanslı hissettim. Bu zamana kadar bir çok firma ile çalıştım. Fakat işini bu kadar seven ve başarılı işler sunan en önemlisi sözünde duran fazla firma bulamadım. Sizlerle tanıştığım için çok mutluyum. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Recep Fırat - Recep Fırat Sigorta

Daha önceleri birçok farklı pakette kolay kullanım demelerine rağmen sürekli destek ihtiyacı duyuyorduk, işin kötüsü ulaşılamayan telefonlar, çalışmayan özellikler vb. tabi bu da bizi sürekli sekteye uğratıyordu. Daha sonra bir arkadaşımın önerisi ile Bilişim Canavarı ile tanıştım. Şuanda kolayca adapte olabildik ve takıldığımız her noktada Destek ekibinden yardım alabiliyoruz. Teşekkürler

Zafer ÇELİK - dragos scaLa

İnsanda yer alması gereken en güzel vasıflardan birisi verdiği sözün arkasında durup, yaptığı işe saygı duymaktır. Siteyi bu kadar kısa bir sürede hazırlayıp, kullanımını da gayet anlaşılır şekilde tasarlayan Bilişim Canavarı Ekibine çok teşekkür ediyorum. Bilişim Canavarı tek kelimeyle işinin duayenleriyle çalışan sıra dışı bir ekip. Tercih edin farkı görün.

Mesut ÜZMEZ - Keks Bakery