Hakkımızda | Bilişim Canavarı

Hakkımızda

BİZ KİMİZ?


Web programcılığı dalında, 2012 yılından bu yana sektörde web tasarım ve web yazılım konularında hizmet vermeye başladık. İnteraktif alanda kendine güvenen, sektöründe 10 yıldır faaliyette bulunan uzman, tecrübeli, donanımlı, hayal gücü yüksek, hızlı, profesyonel çalışan, markaların kurumsal kimliklerini sanal ortamda ilk sıralara taşıyan,kusursuz kalitede ve garantide çözüm üreten web tasarım firmasıyız.


 

Bilişim Canavarı , markaların bütçelerine uygun, fayda sağlayabilecekleri çözümler sunar. İnteraktif ortamda duruşunuzu kusursuz ve estetik hale getirir. Firmaların istekleri bizler için daima ön planda olmuştur.Yapacağımız işin sektördeki işlerden daima en iyisi olmasını hedefleyerek, çözüme ulaştırırız.


 

“Fikir üretmek ekip işidir!” Sloganıyla yola çıkan firmamız, alanında uzman kadrosuyla web tasarım, web yazılım, mobil tasarım, seo optimizasyon, hosting (barındırma), logo & kurumsal kimlik tasarımı , sosyal medya danışmanlığı ve kurumsal mail hizmetleri konularında hizmet vermektedir.


 

Değişen teknoloji dünyasında, sektörün gelişmesine ve yeni pazarlar doğmasına sebep olurken; Bilişim Canavarı’ da her geçen gün hizmetlerine dönem şartlarına uygun yenilikler ve çözümler eklemektedir. Üretilen yenilikçi ve kalıcı çözümlerle, markaların kurumsal değişimlerini en başarılı şekilde yönetmelerine yardımcı oluyor.

NEDEN BİZ?


Yeni Tasarım Yeni Fikirler


 

Web siteniz için en iyiyi ortaya çıkarmayı hedefleriz.Markanızın kurumsal kimliğine uygun, saygınlığınızı arttıracak ve rakip firmalarınızı sarsacak, özel web tasarım çözümleri sunarız.

Zamanında Teslim


 

İnteraktif hizmetler üzerine almış olduğumuz projeleri hızlı ve kusursuz çalışmalarımızla sanal ortama aktarırız.

Özgün Tasarımlar


 

Firmanızın sanal ortamdaki duruşunu güçlendirmek için özgün , kaliteli ve kusursuz web sayfaları yaparız.

Desteksiz Olmaz!


 

“Yaptık gitti, Teslim ettik, Bitti.” Mantığını gütmeyiz. İşi teslim edene kadar değil, yayın süresince de destek sağlarız.


 

Bilişim Canavarı olarak yeni nesil ticaretteki önemini kavrayan işletmeleri, yaratıcılık ve sağlam bir alt yapıyla hizmetlerimizi paylaşmak sureti ile referanslarımız arasına dahil etme arzusu içindeyiz.